Kodel verta pirkti naudotą žaidimą ?

Visi mūsų žaidimai yra 100% originalūs.

Mes prekiaujam tiek naujais, tiek naudotais žaidimais, tačiau Jums siūlom rinktis naudotą vien todėl, kad jį galite įsigyti net kelis sykius pigiau už naują, o kokybę gausite lyg naujo žaidimo.

Visi mūsų parduodami naudoti žaidimai yra LABAI GEROS  KOKYBĖS ir pratestuoti, jei ant disko ęsama įbrėžimų, jie pašalinami specialiu OPTINIŲ DISKŲ ATNAUJINIMO įrenginiu.

Visiems naudotiems žaidimams suteikiama tokia pat garantija kaip ir naujiems (žr. Taisyklių punktą : Prekių grąžinimas ir keitimas )

Tokiu būdu, pirkdami naudotą žaidimą sutaupote pinigų arba už ta pačią sumą galite įsigyti daugiau.
Be to, daugumos seniau išleistų, klasikinių, retų žaidimų jau nebenusipirksite niekur, tuo tarpu mūsų interneto parduotuvėje SPECIALIŲ UŽSAKYMŲ pagalba galite užsisakyti bet kurį Jūsų geidžiamą žaidimą, kurį mes pasistengsim gaut naudotą, jei prireiks atnaujinsim ir pristatysim Jums ne ilgiau nei per 10 darbo dienų

 

DĖMESIO! PARVEŽAM BET KURĮ ŽAIDIMĄ!

 Jei mūsų interneto parduotuvėj neradote norimo žaidimo arba priedo, galite apie jį pasiteirauti ir užsisakyti SPECIALIŲ UŽSAKYMŲ pagalba, arba paprasčiausiai parašę mums elektroninį laišką info@play7.lt ar paskambinę telefonu 8699 67795


Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

Specialūs pasiūlymai

Šiuo metu specialių pasiūlymų nėra

Naujos prekės

Šiuo metu nėra naujų prekių